Reklama

Zarejestruj Domenę

Podaj nazwę domeny, którą chcesz zarejestrować lub przenieść.

Reklama w portalu ogłoszeń kłodzkich - www.drobne.klodzko.pl

 1. 1. Billboard 750x100px (górny panel)
 2. 2. Button 1, 2, 3 170x120px (prawy panel)
 3. 3. Reklama tekstowa (górny panel)
 4. 4. Kolportaż Ogłoszeń!
 5. 5. NOWOŚĆ! Kolportaż Ulotek!

Dlaczego warto się u Nas reklamować?

Ponieważ to skuteczna oferta dla firm działających w powiecie kłodzkim, którzy szukają klientów w 

 • Kudowie
 • Dusznikach
 • Polanicy
 • Szczytnej
 • Bystrzycy Kłodzkiej
 • Nowej Rudzie
 • Kłodzku
 • Lądku
 • Międzylesiu
 • Stroniu
 • Radkowie

Nasz portal odwiedza kilkaset osób. Mamy większą oglądalność niż nakład gazety m.in. Gazeta Prowincjonalna Ziemi Kłodzkiej – BRAMA, Nowa Gazeta Gmin, Gazeta Kłodzka i Nowo Rudzka, dzięki czemu docieramy do znacznie większej ilość potencjalnych klientów Twojej firmy.

Ponadto osoby, które Nas odwiedzają nastawione są na kupno lub szukają dobrej usługi.

Umożliwiamy wykup reklamy na wyświetlenia, kliknięcia lub czasowe. Możemy dowolnie targetować Twoją reklamę,  może się wyświetlać w danej kategorii np. "Nieruchomości", cena takiej reklamy jest wtedy niższa, a skuteczność może być wyższa, ponieważ klient dostaje reklamę jakiej szuka, podobną praktykę stosuje Google.


Billboard 750x100px
Szczegóły:
Graficzna lub animowana reklama o wymiarach 750x100px. Wyświetlana na wszystkich stronach portalu, włącznie ze stroną główną. Reklama w systemie rotacyjnym z innymi kreacjami. Kliknięcie w billboard powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu.

Cena: 60,00 zł / 30 dni

 

 


 

Button 1, 2 i 3 170x120px
Szczegóły:
Graficzna lub animowana reklama o wymiarach 170x120px. Wyświetlana na wszystkich stronach portalu w prawym panelu, włącznie ze stroną główną. Reklama w systemie rotacyjnym z innymi kreacjami. Kliknięcie w billboard powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu.

Cena: 30,00 zł / 30 dni

 

 


Reklama tekstowa (panel górny)
Szczegóły:
Tekstowa reklama z krótkim opisem. Wyświetlana na wszystkich stronach portalu, włącznie ze stroną główną. Kliknięcie w link powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu.

Cena: 30,00 zł / 30 dni 

 


 

Kolportaż Ogłoszeń
Szczegóły:
Twoje ogłoszenie na słupach i tablicach, wydrukujemy Twoje ogłoszenie (co najmniej 200 sztuk) i rozwiesimy je na słupach ogłoszeniowych na terenie powiatu kłodzkiego. Więcej informacji.

Cena: 150,00 zł

 


Wszystkich zainteresowanych reklamą w naszym portalu ogłoszeniowym prosimy o kontakt przez formularz, bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 791 976 093. 

UWAGA! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Popularne Ogłoszenia

Projekt i wykonanie www.rimset.pl