Wiadomości

MotoSerce w bardzie fot.: em24.pl

Przed nami kolejna edycja MotoSerca - akcji krwiodastwa organizowanej przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych.

MotoSerce nie jest ani organizacją, ani stowarzyszeniem. Jak informuje przedstawiciel organizatora (klub motocyklowy MotoFrankenstein FG) - Witek Wiśniewski - jest ideą wynikającą z potrzeby serca i chęci działania.

- Już 5 maja 2018r., w Bardzie odbędzie się kolejna edycja tego wielkiego święta wszystkich ludzi, chcących pomóc drugiemu człowiekowi. Krew będzie można oddać w krwiobusie na bardzkim rynku od godziny 11.00 do godziny 15.00. W tych godzinach będzie odbywać się rejestracja krwiodawców - informuje Witek.

Członkowie klubu zapewniają, że dowiozą motocyklem każdego krwiodawcę, który zdecyduje się oddać krew, a nie będzie mial czym przyjechać do Barda, pod warunkiem, że mieszka od miasta nie dalej jak 15 km.

- Oczywiście będzie także dużo dobrej zabawy, konkursów i pokazów dla każdego, które potrwają od godziny 11.00 do 20.00. Organizatorzy zapraszają serdecznie na Motoserce do Barda wszystkich Krwiodawców oraz tych, którzy krwi oddać nie mogą, do wspólnej zabawy - zaprasza przedstawiciel MotoFrankenstein FG.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG, a gospodarzem i współorganizatorem miasto Bardo.

MotoSerce pod patronatem: 

em

0Źródło: klodzko.express-miejski.pl

  • Brak komentarzy

Skomentuj

Komentuj jako gość

0

Wiadomości

Nie jesteś zalogowany.

Popularne Ogłoszenia

Projekt i wykonanie www.rimset.pl